ICON REAL ESTATE SP. Z O.O

Deweloper z kilkuletnim doświadczeniem, nowocześnie podchodzący do realizowanych inwestycji…

Oferuje apartamenty Warszawa centrum, które odpowiadają potrzebom estetycznym i funkcjonalnym najbardziej wymagającym klientów. Budujemy nowe inwestycje, a także rewitalizujemy zabytkowe kamienice w najatrakcyjniejszych lokalizacji w stolicy.

Nasze apartamenty centrum cechuje atrakcyjne otoczenie, łączące zalety mieszkania w mieście z ciszą i spokojem inwestycji podmiejskich. Dzięki temu, że są to apartamenty w centrum Warszawy, nie ma problemu z dotarciem do pracy, szkoły, placówek medycznych i urzędów. Dogodne połączenia komunikacyjne, to kolejny atut tej lokalizacji.

Icon Real Estate ma swoim dorobku różnorodne realizacje – nie są to wyłącznie apartamenty centrum Warszawa. Tworzymy także projekty z segmentu popularnego, jak choćby zakończony sukcesem sprzedażowym  budynek Na Sowińskiego zlokalizowany na Warszawskiej Woli.

Jesteśmy otwarci na rozmowy, podpowiadamy elastyczne rozwiązania, oferujemy apartamenty na sprzedaż Warszawa centrum. Zapewniamy wsparcie w ciągu całego procesu zakupowego, gwarantujemy dogodne warunki współpracy i atrakcyjne ceny.

Nasze apartamenty centrum Warszawa to połączanie stylu i ponadczasowej elegancji.

Jeśli interesują Państwa apartamenty Warszawa sprzedaż centrum, zachęcamy do spotkania z naszymi doradcami w biurach sprzedaży na terenach naszych inwestycji oraz w siedzibie dewelopera. Chętnie zaprezentujemy naszą ofertę, dobierzemy projekt do potrzeb klienta, którego wesprzemy w całym procesie zakupowym.  Zaprezentujemy nasze projekty, wybierzemy wspólnie dogodną lokalizację.

U nas znajdziesz apartament swoich marzeń!