Apartamenty w Warszawie

Jako jeden z nielicznych deweloperów na rynku możemy zaoferować Państwu mieszkania zlokalizowane w zabytkowej kamienicy. Wpisujemy się tym samym w modny od kilku lat trend rewitalizowania zabytkowych budynków z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe i usługowe. Apartamenty Warszawa sprzedaż położone są w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, cieszą się dodatkowo ponadczasową architekturą. Nasze luksusowe apartamenty Warszawa na sprzedaż znajdują się w malowniczej przedwojennej acz zrewitalizowanej kamienicy. Odrestaurowane wnętrza części wspólnych kamienicy uwodzą wdziękiem architektury dawnych lat, tu czas się zatrzymał…

Luksusowe apartamenty na sprzedaż Warszawa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe apartamenty w atrakcyjnej cenie. Nowe apartamenty Warszawa znajdują się w doskonałej lokalizacji, dlatego też mieszkania w tej Kamienicy często są wybierane przez wymagających nabywców, ceniących przede wszystkim dogodną lokalizację. Najlepsze apartamenty na sprzedaż Warszawa poznasz, dzięki propozycjom firmy Icon Real Estate. Dzięki naszej ofercie poznasz najciekawsze dostępne na rynku projekty apartamentowe. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać lokal spełniający Twoje oczekiwania – Kamienica Ordynacka – apartamentowiec Warszawa sprawi, że mieszkanie w tej inwestycji będzie prawdziwą przyjemnością.

Warszawa apartamenty sprzedaż

Prezentujemy Państwu prestiżowe, luksusowe apartamenty Warszawa sprzedaż. Znajdują się w zabytkowej Kamienicy Ordynacka, w budynku z ponad stuletnią historią. Architektoniczne doznania, zagwarantują historyczne detale fasady, artdecowskie wykończenia części wspólnych – jednym słowem przedwojenny duch tego wyjątkowego miejsca. Apartament na sprzedaż Warszawa, to indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego klienta. Wybierz apartamenty w Warszawie na sprzedaż w atrakcyjnych cenach.

Ekskluzywne apartamenty Warszawa

Jako doświadczony deweloper znamy doskonale potrzeby naszych nabywcców. Wiemy, że zależy im na połączeniu prestiżowej lokalizacji z ekskluzywnością projektu. Realizując oczekiwania naszych klientów, tworzymy nietypowe, oryginalne projekty. Towarzyszymy naszym klientom w ciągu całego procesu zakupowego – od wyboru apartamentu, przez doradztwo kredytowe, aż do odbioru kluczy do wymarzonego lokum. Jesteśmy sprawdzonym deweloperem, z kilkuletnim doświadczeniem, gwarantującym inwestycje najwyższej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze projekty to dobrze ulokowany kapitał, procentujący na przyszłość.

Apartamenty hotelowe Warszawa

Jeśli planują Państwo zakup inwestycyjny, projekt Kamienica Ordynacka jest idealną lokatą kapitału. Apartamenty w naszej inwestycji świetnie sprawdzą się w biznesie apart hotelowym. Apartamenty hotelowe Warszawa w Kamienicy Ordynacka, doskonale spełniają oczekiwania klientów traktujących zakup mieszkania inwestycyjnie.  Atrakcyjna lokalizacja, świetna komunikacja, okoliczna infrastruktura a także idealnie zaprojektowane lokale sprawiają,  że zakup apartamentu w naszym projekcie stanie się doskonałą  inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jesteśmy otwarci na negocjacje.

Zdjęcie po prawej:
Apartamenty w Warszawie na sprzedaż

Apartamenty na sprzedaż w Warszawie

Wybór mieszkania, apartamentu bardzo często nie należy do spraw prostych. Waga finansowa  inwestycji, indywidualne potrzeby powodują, że proces wyboru odpowiedniej inwestycji wydłuża się w czasie. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i przedstawią ofertę spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy apartamenty Warszawa na sprzedaż, w najlepszych lokalizacjach, w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu wybór na pewno nie będzie zbyt trudny. W naszej ofercie posiadamy także inwestycje w innych równie atrakcyjnych lokalizacjach Warszawy, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać apartament marzeń.

Zdjęcie po lewej:
Nowe apartamenty w Warszawie